صالح حاجی حسینی مدیرعامل گروه دانش بنیان دلتاگاز مبین:

تولیدات «گروه دلتا گازمبین» در قالب انتقال فناوری و تحقیق و توسعه می باشد

گروه دانش بنیان دلتاگاز مبین در دو بخش اصلی آنالایزر و میترینگ گاز در ایران فعالیت می‌کند. در بخش آنالایزر، انواع آنالایزرهای فرایندی و زیست محیطی را تولید می کند. در بخش میترینگ هم سازنده فلومترهای توربینی و آلتراسونیک و سیستم‌های کنترلی میترینگ است. محصولات تولیدی این شرکت تحت لیسانس کشور آلمان تولید می‌شود و کیفیت بسیار بالایی دارد. در بیست و چهارمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با صالح حاجی حسینی مدیرعامل گروه دانش بنیان دلتاگاز مبین گفتگویی کرده‌ایم که در ادامه می خوانید.

کیفیت، تفاوت اصلی گروه دلتا گاز مبین با سایر شرکت‌ها

حاجی حسینی مدیر عامل گروه دلتا گاز مبین تفاوت اصلی مجموعه دلتا نسبت به شرکت های مشابه را موضوع کیفیت دانست و گفت: این شرکت به غیر از اینکه تولید کننده است، نماینده 16 شرکت اروپایی در ایران نیز می باشد. وی افزود: تمام تولیدات شرکت در قالب انتقال تکنولوژی و دانش فنی بوده است.

حاجی حسینی تاکید کرد: محصولات این شرکت با توجه به اینکه تحت لیسانس شرکت‌های بزرگ آلمانی است،کیفیت بسیار بالایی دارند.

سال 98، زمان تحقیق و توسعه

مدیرعامل گروه دلتا گاز مبین با اشاره به تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی که گریبان اقتصاد کشور را گرفته است درباره طرح‌ها و برنامه‌های در دست انجام شرکت خود گفت: برای سال 98 با توجه به پیش‌بینی‌های اقتصادی و سیاسی برنامه‌ریزی کرده‌ایم و امسال، سال R&D (تحقیق و توسعه) برای شرکت ما است.

حاجی حسینی تاکید کرد: اساس مجموعه دلتا گاز مبین، هم در حوزه مالی وهم فنی بسیار قوی است .در سال 98 برای تعدادی آنالایزر مشخص قرار دادهای انتقال تکنولوژی بسته‌ایم که تا آخر سال این انتقال دانش فنی صورت خواهد گرفت تا بتوان این دانش فنی را بومی سازی کرد.

تجلی تحقق کیفیت در رقابت با معتبرترین برندهای خارجی

 این تولیدکننده متخصص درباره شعار گروه دلتا گاز مبین به خبرنگار ما گفت: «تجلی تحقق کیفیت در رقابت با معتبرترین برندهای خارجی» شعار شرکت ما است.

حضور پررنگ شرکت های ایرانی در  نمایشگاه نفت

حاجی حسینی با اشاره به اینکه برای نهمین سال است که شرکت‌اش در نمایشگاه شرکت می‌کند، گفت: نمایشگاه امسال نسبت به دورهای پیشین تفاوت فاحشی دارد. وی ادامه داد: بزرگ‌ترین  تفاوت برگزاری نمایشگاه امسال حضور شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه به عنوان تولیدکننده است که این تفاوت کاملا قابل مشاهده است. وی همچنین گفت: شرکت‌های خارجی نیز نسبت به سال‌های گذشته حضور کمرنگی دارند.

به محصولات ایرانی باور داشته باشیم

حاجی حسینی در پایان تاکید کرد: اکثر شرکت‌های ایرانی حاضر در نمایشگاه توان تولید با کیفیت را به صورت واقعی نه نمایشی، دارند. وی افزود: این شرکت‌ها در ایران، با کیفیت محصولات اروپایی به تولید

می پردازند و باید باور داشته باشیم شرکت های ایرانی توان انجام چنین کاری را دارند.