شرکت رادوکس با بهره گیری از تخصص و تجربه کارشناسان در سال 1377 با هدف تولید انواع دستگاه های CNC  و طراحی و ساخت دستگاه های مخصوص، تجهیزات خطوط تولید و جیگ و فیکسچر شروع به فعالیت نمود. این شرکت به عنوان قطب اصلی تولید دستگاه های CNC در ایران و خاورمیانه موفق به تولید دستگاه های CNC RADOX، با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت شده است. در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات خطوط تولیدخودرویی و غیر خودرویی بی شمار با بهره گیری از آن تجهیزات آغاز به کار نموده است.

عملکرد این شرکت با تکیه بر فعالیت واحد تحقیقاتی و گسترش ( R&D ) که منجر به ثبت چندین اختراع در زمینه دستگاه های CNC و مواد صنعتی دیگر گشته باعث تامین نظر مدیران کارخانجات داخلی و جلب نر مدیران کارخانجات داخلی و جلب نظر مدیران صنایع برون مرزی شده است. شرکت RADOX، با تجربه تولید انواع دستگاه های CNC برش هواگاز و پلاسما، دستگاه های برش واترجت، لیزر و انواع روبات های جوش و برش گام موثری در صنعت برداشته است.

از آنجایی که هدف ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب می باشد انتخاب تامین کنندگان بخشی از مهمترین فعالیت های RADOX می باشد. تامین کنندگانی که بتوانند مواد و قطعات نیمه ساخته را در زمان درست، قیمت مناسب و کیفیت درخواستی در محل مورد نظر تحویل نمایند.در این راستا معتبرترین تولید کنندگان در سطح جهان در لیست تامین کنندگان شرکت قرار گرفته اند که به اقتضای مورد با روش های MCDM  تامین کننده مورد نظر انتخاب می گردد. رابطه نزدیک بین RADOX و این کمپانی ها منجر به اعتماد متقابل گردیده تا هیچ گاه با مشکل تامین قطعات و تجهیزات روبرو نگردد .RADOX به صورت OEM با شرکت های GMA، HYPERTHERM، KJELLBERG، KMT، در ایران همکاری داردکه از شاخص ترین کمپانی ها در این زمینه می باشند.

RADOX همچنین با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا در مرحله تولید نیز همپای رقبای خارجی خود عمل می نماید  و با  بهره گیری از سیستم کنترل موجودی ( به صورت مکانیزه )، کنترل کیفیت، برنامه ریزی تولید مکانیزه و برنامه ریزی حمل و از تمام آنها مهمتر نیروی کارامد سعی در به نتیجه رساندن تلاش کل زنجیره تامین دارد.