حضور شرکت لوله سازی اهواز در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران

شرکت لوله سازی اهواز در نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران امروز در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت لوله سازی اهواز، این شرکت با حضور مدیران واحدهای مربوطه در این نمایشگاه اقدام به معرفی آخرین دستاورهای شرکت لوله سازی اهواز کرد.

مدیر عامل شرکت لوله سازی اهواز نیز در این نمایشگاه با مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران و دیگر مسئولان کشوری در زمینه گاز و نفت به گفت وگو و تبادل نظر نشست.

گفتنی است، بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، روز چهارشنبه با حضور وزیر نفت، معاونان این وزارتخانه، مدیران شرکت‌های مختلف نفت، گاز و پتروشیمی، مقامات وزارت صنعت، معدن و تجارت، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت.

رونق تولید، حمایت از فعالان داخلی صنعت نفت به ویژه سازندگان کالاها و تجهیزات نفتی و شرکتهای اکتشاف تولید ایرانی و جذب سرمایه و انتقال فناوری مهمترین رویکرد برگزاری این نمایشگاه اعلام شده است.

همچنین صدها شرکت از ایران و کشورهای اسپانیا، آلمان، ایتالیا، اوکراین، چین، روسیه، هلند و آذربایجان جدیدترین تجهیزات، صنایع، ماشین آلات و خدمات خود را ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهند.

این نمایشگاه که هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ میزبان علاقه‌مندان است، عصر روز شنبه (۱۴ اردیبهشت‌ماه) به کار خود پایان می‌دهد.