اسماعیل نیک ورز رییس هیات مدیره  کمپرسورسازی هواکاران صنعت:

سال 98موسم نوآوری و خلاقیت در صنعت و تولید ایران است 

شرکت کمپرسورسازی هواکاران صنعت که 15 سال پیش با نمایندگی کمپرسورسازان معتبر جهان وارد عرصه رقابت این صنعت در ایران شده؛پس از برقراری تحریم های اقتصادی علیه ایران،با درک شرایط و نیازهای خاص صنعت کشور و با احساس مسئولیت ملی؛به طراحی و تولید کمپرسورهای صنعتی روی آورده و به این ترتیب موفق شده هم نیاز صنایع کشور را تامین کند و هم با مشارکت در طرح های خارج ازکشور،ارز وارد کشور نماید.

به مناسبت برپایی بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی،اسماعیل نیک ورز رییس هیات مدیره برنامه ریز و خلاق شرکت در گفتگویی مخاطبان"اقتصاد و نمایشگاه"را در جریان دست آوردها و برنامه های کمپرسورسازی هواکاران صنعت قرار داده است.ایشان دارای تحصیلات مهندسی صنایع تحلیل سیستم هاست که از سال 78 به صورت جدی وارد بازار کار شده و در سال 83 با دوستانش شرکت کمپرسورسازی هواکاران را تاسیس کرده است. 

شرکت هواکاران صنعت از سال 83 با همت و تلاش چند نفر از دوستان و بنده با هدف ارائه محصولات شرکت ingersoll rand و خدمات پس از فروش کمپرسورهای مذکور در ایران تاسیس گردید. بعد از اعمال تحریم های ظالمانه علیه کشورمان این شرکت اقدامات لازم جهت طراحی و ساخت انواع کمپرسورهای هوا و گاز (پیستونی، اسکرو، توربینی) را در دستور کار قرارداد و در طول این مدت کمپرسورهای متنوع با ظرفیت و شرایط ویژه را طراحی و ساخته است. اکثر محصولات این شرکت در صنایع مادر همچون پتروشیمی، پالایشگاه، نفت و گاز، فولاد، سیمان، خودرو و.... کاربرد دارد. در سال 97 باتوجه به شرایط تحریمی و نوسانات ارزی که باعث به وجود آمدن مشکلات برای اکثر صنایع گردید این مشکلات گریبان گیر این شرکت نیز بوده ولی مدیریت خردمندانه وکارشناسانه و عملکرد به موقع باعث شد حداقل صدمات به این شرکت وارد گردد تا این مجموعه بتواند همانند گذشته به مشتریان خویش خدمات و سرویس مطلوب و کارآمد ارائه نماید.در این راستا این شرکت تمام تلاش خویش را به بهره برداری از توانایی ها و امکانات داخلی معطوف نموده تا علاوه بر ایجاد اشتغال مانع خروج ارز از کشور نیز شود.

98 سال فرصت ها و خلاقیت ها

درسال 97  تلاش مدیران این شرکت برای مشارکت در پروژه های خارج از کشور، باعث ارز آوری نیز گردید و برای همین منظور گروه توسعه بازار را تشکیل داده ایم تا بتوانیم با قدرت بیشتری در خارج از کشور فعالیت نماییم.

به اعتقاد ما سال 98 سال فرصت ها و خلاقیت خواهد بود و با این اعتقاد ما علاوه بر متخصصین داخل شرکت اقدام به جذب نیروهای متخصص و خلاق کرده ایم تا با بهره گیری از نیروهای جوان و دانش افراد با تجربه در کار خویش نوآوری و کاهش هزینه ها را به صورت علمی مدون و اجرا نماییم و تمام تلاش این گروه این است که بتوانند با توجه به شرایط کشور بیشتر قطعات و تجهیزات را بومی سازی نمایند. در حال حاضر سیستم مهندسی معکوس و تهیه بانک اطلاعاتی تولید کنندگان داخلی و مذاکره با این تولیدکنندگان در دستور کار این شرکت می باشد.

عرضه حداقل 1000 دستگاه کمپرسور به صنایع مختلف پتروشیمی، پالایشگاه های  نفت و گاز، فولاد، سیمان و خودروسازی نشان دهنده جایگاه رفیع این شرکت در کشور است. این شرکت در زمینه کاری خویش جزء شرکت های برتر و موثر در صنعت است و تلاش می کنیم با انتقال دانش به کشور وظیفه و رسالت خویش را در برابر صنعت و کشور خویش انجام دهیم.