شرکت راک تهران طی دو دهه فعالیت خود در زمینه مشاوره، طراحی، تولید و اجرای سیستمهای قفسه بندی انبار و تجهیزات فروشگاهی با بکارگیری جدیدترین ماشین آلات توانسته است انواع مقاطع و محصولات به روز و منحصر بفرد قفسه بندی را ارائه نماید. این شرکت با اتکا به نیروهای متخصص متعهد و با تجربه خود در پی برآورده سازی نیازها و ارتقای رضایت مشتریان، در بازارهای داخلی و خارجی می باشد تا برای خود و صنعت قفسه بندی، افق روشن و رو به توسعه ای ترسیم نماید. شرکت راک تهران اکنون به عنوان یکی از شرکت های بنام و سرآمد کشور در زمینه اجرای پروژه های قفسه بندی انبار و تجهیز فروشگاه های کوچک و بزرگ در ایران شناخته می شود که با استفاده از دانش جهانی و ارتباط مستقیم با بزرگان این صنعت توانسته است گامهای موثری در جهت رشد این صنعت در کشورمان بردارد. مدیریت صحیح، مشتری مداری، فن‌آوری پیشرفته، تنوع محصول، آینده نگری، عرضه سریع محصولات، این اعتماد به نفس را به ما می‌دهد که بتوانیم سلایق مشتریان را در واگذاری پروژه‌های قفسه بندی انبار و همچنین طراحی و اجرای قفسه بندی فروشگاهی جلب نماییم و مفتخر هستیم اعلام نماییم در این راستا پروژه‌های قفسه بندی صنایع مختلف و مهمی را با موفقیت و با استانداردهای بالا اجرا نماییم از جمله: صنایع خودروسازی، صنایع فولاد و فلزی، صنایع دارویی، صنایع شیمیایی، صنایع چوب و نساجی، شرکت‌های مختلف پخش، فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای، بانک‌ها، سازمانها و ادارات دولتی در ساخت محصولات علاوه بر زیبایی و جذابیت ، آن چه مورد توجه «راک تهران» قرار می گیرد مساله راحتی و استحکام و مقاومت آن در برابر انواع تنش های محیطی و زیست محیطی می باشد. تجهیزات تولیدی جدید این مجموعه از تنوع بالایی برخوردار است و روند تولید آن به این شکل است که پس از دریافت سفارش مشتری٬ محصول مورد نظر در واحد فنی و مهندسی طراحی و تحلیل می گردد و سپس با نظارت مهندسین به واحد ساخت منتقل می گردد.

از جمله این محصولات می توان به تولیدات زیر اشاره کرد:

۱- گاری حمل مجموعه قفسه به صورت لاینی و کلی می باشد.

۲- ساخت انواع قفسه های سرلاین و کراس به صورت مشبک و پانچ شده

۳- ساخت قفسه های گوشه و داخلی برای جلوگیری از پرتی فضا و هدر رفت آن

۴- ادغام چوب با فلز برای تولید قفسه های جدید متناسب با نوع محصول مانند قفسه نان٬ قفسه حبوبات٬ قفسه لبنی٬ قفسه میوه و سبزیجات و

۵- ساخت قفسه با کفی ریلی و غلتکی برای استفاده بهینه

۶- ساخت ستون های مخصوص سایتهای نفتی و پتروشیمی

۷- ارائه نوع جدید از قفسه با پشت بند داخلی برای جبران فضای هدر رفته

۸- ارائه نوع جدید از استندهای جلو قفسه برای دیده شدن بهتر محصولات و فروش بهتر محصولات ویژه

۹- ساخت ستون جدید که علاوه بر وزن کم از بیشتری تحمل بار و استحکام برخوردار می باشد.

۱۰- ساخت نوعی کفی که علاوه بر مقاومت دارای خاصیت جاذب انرژی بودن می باشد. یعنی در اثر ایجاد شدن ضربه انرژی آن را دمپ می کند.

۱۱- استفاده از ویژگی دکوراتیو و فضای تبیلغاتی بر روی قفسه های که ویژگی زیبایی آنرا دو چندان برابر می کند.

 

همچنین راک تهران٬ با مشاوره های تخصصی زیر نظر مدیران فنی٬ مشاوره هایی کاملا رایگان در جهت خدمت رسانی در صنعت انبار و فروشگاهی انجام میدهد.

 

در زمینه طراحی٬ شرکت راک تهران دو رویکرد متفاوت دارد:

۱- طراحی دکوراسیون فروشگاه و انبار

۲- طراحی محصول مطابق با نیاز بازار و مشتری

«راک تهران» با در اختیار گرفتن تیمی قوی از طراحان صنعتی و با به کارگیری اصول علمی و نوآورانه تمام همت و سعی خود را بر آن داشته است تا محصولی تولید کند که از لحاظ فنی و مهندسی، کیفیت و عملکرد از استاندارد بالایی در میان رقبای داخلی و خارجی خود برخوردار شود و بتواند به شعار خود که ارائه تولیدات با کیفیت و با استاندارد در زمینه تجهیزات فروشگاهی و انبار است، دست یابد.

این مرکز همچنین در زمینه طراحی فضای فروشگاه و انبار آماده است تا با دادن مشاوره های حرفه ای و تخصصی، بهترین و کارآمدترین طراحی را برای فضاهای کوچک و بزرگ و نیز ریمادلینگ تدارک ببیند تا ضمن ایجاد حس رضایت مشتری، بهینه ترین فضاها را برای کاربری بهتر طراحی و چیدمان کند.

اعتبار «راک تهران»، پایبندی به این وظیفه خطیر است.