نشست هم اندیشی و هماهنگی بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت برگزار شد.


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی NIOC، نشست هم‎اندیشی و هماهنگی نحوه حضور یکپارچه شرکت ملی نفت ایران در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور روسا و نمایندگان روابط عمومی شرکت های تابعه و مدیریت های شرکت ملی نفت ایران، امروز (۲۲ فروردین ماه ۱۳۹۷) در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی سوم برگزار شد.

در این نشست محمد ناصری، رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و مدیر بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت سیاست ها و رویکردهای برگزاری این دوره را تشریح کرد.

در ادامه نشست شکل غرفه و برنامه های مورد نظر برای نمایشگاه معرفی شد و محتوای مطالب قابل ارائه و اهداف آن و نیز نحوه پوشش خبری و سیاست های اطلاع رسانی برای ارائه عملکرد، چشم انداز و مطالبات شرکت ها مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین در بخش پایانی این جلسه، روسا و نمایندگان روابط عمومی شرکت های تابعه و مدیریت ها به بیان نقطه نظرات و ارائه دیدگاه ها برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد بین المللی پرداختند.

به گزارش NIOC، بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، ۱۶ اردیبهشت ماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.