در حاشیه سومین روز نمایشگاه صنعت نفت

آیین رونمایی از کتاب «مثلث انرژی» برگزار شد

در حاشیه سومین روز از برگزاری نمایشگاه بیست و چهارم صنعت نفت، آیین رونمایی از کتاب مثلث انرژی؛ مروری بر تاریخ شفاهی ۲۰ ساله شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برگزار شد.


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، بعداز ظهر امروز (۱۳ اردیبهشت) با حضور رامین حاتمی؛ مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی و محمد ناصری؛ رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران از کتاب مثلث انرژی که مروری است بر تاریخ شفاهی ۲۰ ساله شرکت نفت مناطق مرکزی ایران رونمایی شد.

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با بیان اینکه کتاب مثلث انرژی، مستند سازی تجربیات مدیران، دست اندکاران و وقایع شرکت نفت مرکزی از ابتدای تاسیس تاکنون است، گفت: این کتاب که به همت روابط عمومی این شرکت تدوین و به چاپ رسیده، هدیه ای است به مجموعه صنعت نفت و آیندگان که امیدواریم مثمرثمر واقع شود.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران نیز ضمن قدردانی از این اقدام ارزنده مجموعه نفت مرکزی، گفت: تجربه، معلم بزرگواری است که اول امتحان می گیرد و بعد درس می دهد.

محمد ناصری افزود: مستندسازی حاصل تجربه های مدیرانی است که در جریان کار به صورت عملیاتی با اتفاقاتی رو به رو شده اند که در هیچ دانشگاهی تدریس نمی شود.

وی ادامه داد: مستند سازی تجربیات می تواند حاصل تلاش و تجربه گذشتگان را در کمترین زمان به نسل آینده منتقل کند و از بسیاری از اتفاق های ناگواری که در گذشته افتاده، در زمان حال جلوگیری کند.

ناصری به فعالان حوزه روابط عمومی توصیه کرد که مستند سازی تجربیات را جدی بگیرند و گفت: اگر اکنون کشورها و شرکت ها به جایی رسیده اند در بهره گیری از تجربیات گذشتگان و استفاده از دانش روز بوده است. امید که تجربیات گذشته در پستوی تاریخ فراموش نشود.